Aktif Hizmetlerimiz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras dapibus lacus quis massa tempor, nec accumsan dui porttitor. Curabitur eros sapien

project one

HUKUKİ YARDIM

Şirketimize bağlı avukat aracılığıyla hukuki destekten faydalanabileceksiniz.

Daha Fazla..
project one

FİRMAYA ÖZEL WEB SİTESİ

A.T.O.M. Servis Hizmetleri ana web sitesi haricinde tüm üyelerimize firmalarına özel domain (alan adı) ve hosting (internet alanı) tedarikleri sağlanarak ücretsiz web siteleri oluşturulacaktır.

Daha Fazla..
project one

KURUMSAL MAİL ADRESİ TEMİNİ

Platforma katılan tüm üyelerimize sonu …@atomservishizmetleri.com ile biten kurumsal mail adresleri açılacaktır.

Daha Fazla..
project one

TASARIM VE BASKI HİZMETLERİ

Her üyeye firmamıza özel kartvizit tasarımı yapılıp, yeni üyeliklerde ilk 1000 adet kartvizit ücretsiz olarak basılıp, gönderilecektir.

Daha Fazla..
project one

YEDEK PARÇA TOPTANCI ANLAŞMALARI

Oto modüler sistemi üzerinden oluşturduğunuz stoklara dayanarak elde ettiğimiz bilgiler ile en çok kullanılan bakım sarf malzemeleri (yağ, filtre, balata vb.) ve diğer çok tüketilen yedek parçalar için toptan fiyat araştırması yapılarak tedarikçi firmalar ile anlaşmalar sağlanacaktır.

Daha Fazla..
project one

OTEL TOPLANTILARI

Yıllık olarak ücretsiz otel toplantıları düzenlenecektir. Bu toplantılar hem tatil hem de sistem ile ilgili fikir ve görüşlerinizi almak için organize edilecektir. Üyelerin bütünlüğünün korunması sağlanacaktır.

Daha Fazla..
project one

BİLGİ İŞLEM OFİSİ

Bilgi İşlem ofisimize 09:00 – 19:00 saatleri arası haftanın 6 günü ulaşabilecek ve firmanız ile ilgili ücretsiz teknik destek alabileceksiniz.

Daha Fazla..
project one

SOSYAL MEDYA HİZMETİ

Tüm üyelerimize internetin temeli haline gelen sosyal medya hesaplarından «Facebook – Instagram – Twitter» platformları açılacak ve bilgi girişleri yapılarak şifreleri firma sahibine teslim edilecektir.

Daha Fazla..